CMS038H10G
Extended
Manufacturer
iCM
MFR.Part #
CMS038H10G
JLCPCB Part #
C22446530
Package
TO-263-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.502nF 100V 112nC@10V 180A 208W 3.8mΩ@10V 4V 56pF 6.792nF TO-263-2L MOSFETs ROHS