T1691UD--20C000912U1930
Extended
Manufacturer
hongqiguang
MFR.Part #
T1691UD--20C000912U1930
JLCPCB Part #
C6273096
Package
PLCC-2
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~2.4V 120° 20mA 285mcd~715mcd 600nm~612nm 611nm Discrete Diode Orange Water Clear PLCC-2 LED Indication - Discrete ROHS