B2601NG--20C000923U1930
Extended
Manufacturer
hongqiguang
MFR.Part #
B2601NG--20C000923U1930
JLCPCB Part #
C5572449
Package
1205
Description
-40℃~+85℃ 140° 2.7V~3.9V 20mA 360mcd~450mcd 520nm 525nm~530nm Discrete Diode Emerald Green Water Clear 1205 LED Indication - Discrete ROHS