B19Y1USD-20C000113U1930
Extended
Manufacturer
hongqiguang
MFR.Part #
B19Y1USD-20C000113U1930
JLCPCB Part #
C5949875
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~2.4V 20mA 28.5mcd~180mcd 615nm~635nm 632nm Red Water Clear 0603 LED Indication - Discrete ROHS