B1931UYG-20D000314U1930
Extended
Manufacturer
hongqiguang
MFR.Part #
B1931UYG-20D000314U1930
JLCPCB Part #
C5556936
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~2.4V 125° 20mA 28.5mcd~112.5mcd 567.5nm~576.5nm 573nm Discrete Diode 0603 LED Indication - Discrete ROHS