B18W1UYG-20C000114U1930
Extended
Manufacturer
hongqiguang
MFR.Part #
B18W1UYG-20C000114U1930
JLCPCB Part #
C5592196
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~2.4V 180mcd~560mcd 20mA 55° 567.5nm~570.5nm 573nm Water Clear 0603 LED Indication - Discrete ROHS