B1701UYG-20D000114U1930
Extended
Manufacturer
hongqiguang
MFR.Part #
B1701UYG-20D000114U1930
JLCPCB Part #
C6508789
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~2.4V 140° 20mA 28.5mcd~112.5mcd 567.5nm~576.5nm 573nm Discrete Diode Yellow Green 0805 LED Indication - Discrete ROHS