SMDJ220CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMDJ220CA
JLCPCB Part #
C53446682
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 220V 244V 356V 3kW 8.4A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS