SMDJ200CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMDJ200CA
JLCPCB Part #
C53446681
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 200V 224V 324V 3kW 9.3A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS