SMD2920-050-60
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD2920-050-60
JLCPCB Part #
C47753874
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.4Ω 1.5W 180mΩ 1A 40A 4s 500mA 60V 2920 Resettable Fuses ROHS