SMD1812-300-24
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1812-300-24
JLCPCB Part #
C49260581
Description
-40℃~+85℃ 1.4W 10mΩ 24V 3A 40A 4s 50mΩ 6A 1812 Resettable Fuses ROHS