SMD1812-125-6.4
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1812-125-6.4
JLCPCB Part #
C46641157
Description
-40℃~+85℃ 1.25A 140mΩ 1mm 2.5A 3.41mm 4.73mm 400ms 40A 50mΩ 6V 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS