SMD1812-050-60
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1812-050-60
JLCPCB Part #
C46641148
Description
-40℃~+85℃ 1.4Ω 1.5mm 150ms 150mΩ 1A 1W 3.41mm 4.73mm 40A 500mA 60V 1812 Resettable Fuses ROHS