SMD1206-175-6
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1206-175-6
JLCPCB Part #
C46641032
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.75A 20mΩ 3.5A 40A 500ms 6V 800mW 90mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS