SMD1206-100-13.2
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1206-100-13.2
JLCPCB Part #
C46641023
Description
-40℃~+85℃ 1.8A 13.2V 1A 270mΩ 300ms 40A 50mΩ 800mW 1206 Resettable Fuses ROHS