SMD1206-012-60
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1206-012-60
JLCPCB Part #
C46640999
Description
-40℃~+85℃ 1.6Ω 120mA 13Ω 1s 290mA 40A 600mW 60V 1206 Resettable Fuses ROHS