SMD1206-005-60
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1206-005-60
JLCPCB Part #
C46640994
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5s 1.9mm 150mA 3.6mm 3.6Ω 40A 50mA 50Ω 600mW 60V 1206 Resettable Fuses ROHS