SMD0805-075-12
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD0805-075-12
JLCPCB Part #
C46640989
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.5mm 12V 1mm 2.2mm 200ms 390mΩ 40A 600mW 70mΩ 750mA 0805 Resettable Fuses ROHS