SMD0805-050-24
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD0805-050-24
JLCPCB Part #
C46640987
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 1.5mm 100ms 100mΩ 1A 2.2mm 24V 40A 500mA 500mW 850mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS