SMD0805-010-33
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD0805-010-33
JLCPCB Part #
C46640975
Description
-40℃~+85℃ 0.9mm 1.5mm 100mA 2.2mm 300mA 33V 40A 500mW 500ms 6Ω 750mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS