SMCJ200CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMCJ200CA
JLCPCB Part #
C52195286
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 1uA 200V 247V 324V 4.6A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS