SMBJ110CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMBJ110CA
JLCPCB Part #
C50325434
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1 110V 122V 177V 3.39A 5uA 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS