SMAJ440CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMAJ440CA
JLCPCB Part #
C46527745
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1uA 400W@10/1000us 440V 543V 600mA 713V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS