SMAJ400CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMAJ400CA
JLCPCB Part #
C46527743
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 400V 400W 494V 600mA 648V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS