SMAJ190CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMAJ190CA
JLCPCB Part #
C50325427
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 1.3A 190V 1uA 211V 307.8V 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS