SMAJ130CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMAJ130CA
JLCPCB Part #
C52195297
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 1.9A 130V 159V 1uA 209V 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS