SMAFJ200A
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMAFJ200A
JLCPCB Part #
C49424034
Description
-55℃~+150℃ 1 1.2A 1uA 200V 224V 324V 400W TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS