SMAFJ18CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMAFJ18CA
JLCPCB Part #
C49424035
Description
-55℃~+150℃ 1 13.7A 18V 1uA 20V 29.2V 400W Bidirectional TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS