HW12P180S
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
HW12P180S
JLCPCB Part #
C51325145
Package
DFN2020-6L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.865nF 12A 12V 16nC@4.5V 18mΩ@4.5V 217pF 3W 700mV DFN2020-6L MOSFETs ROHS