HP803N045S
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
HP803N045S
JLCPCB Part #
C49256770
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7V 1.955nF 2.77nF 25A 3.2mΩ@10V、4mΩ@4.5V 30V 397pF 3W 40.8nC@10V N-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS