HNTC-502F3950FB
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
HNTC-502F3950FB
JLCPCB Part #
C54560803
Package
Plugin,P=2mm
Description
-30℃~+125℃ 3.5mW 3950K 5kΩ ±1% ±1% 插件,P=2mm NTC Thermistors ROHS