HB03N070S
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
HB03N070S
JLCPCB Part #
C49256775
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 1.8nF 163pF 30V 33.1nC@10V 36W 6.3mΩ@10V 70A TO-252 MOSFETs ROHS