H18VL06BS
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
H18VL06BS
JLCPCB Part #
C53238075
Package
DFN0603-2L
Description
-55℃~+125℃ 0.6pF 1 18V 19V 500nA 56W@8/20us 7A@8/20us 8V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN0603-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS