5.0SMDJ110CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
5.0SMDJ110CA
JLCPCB Part #
C42394459
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 110V 135V 177V 28.2A 5kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS