1.5SMC36CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
1.5SMC36CA
JLCPCB Part #
C49066978
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 2 30.06A 30.8V 37.8V 49.9V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS