HX-XHB2.54-3PZZ-R
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX-XHB2.54-3PZZ-R
JLCPCB Part #
C49010027
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.54mm 250V 3 3A 3P Brass PA66 Red Through Hole Tin UL94V-0 XHB Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS