HX MX1.25-5PWT
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX MX1.25-5PWT
JLCPCB Part #
C22461465
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 5 5P Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS