HX CYN5040-22UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CYN5040-22UH
JLCPCB Part #
C5362884
Package
2020
Description
1.4A 1.8A 129mΩ 22uH ±20% 2020 Power Inductors ROHS