HX CYH127-33UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CYH127-33UH
JLCPCB Part #
C5362928
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
33uH 3A 64.8mΩ ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS