HX CYH127-15UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CYH127-15UH
JLCPCB Part #
C5362926
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
15uH 28.6mΩ 4.5A ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS