HX CYH125-330UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CYH125-330UH
JLCPCB Part #
C7587716
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.42A 280mΩ 330uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS