HX CYA1050-3.3UH
MFR.Part #
HX CYA1050-3.3UH
JLCPCB Part #
C7587741
Package
SMD,11.6x10.1mm
Description
11A 11mΩ 18A 3.3uH ±20% SMD,11.6x10.1mm Power Inductors ROHS