HX CY75-68UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CY75-68UH
JLCPCB Part #
C5362916
Package
SMD,7.8x7mm
Description
234mΩ 68uH 830mA Unshielded Inductor ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS