HX CY54-3.3UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CY54-3.3UH
JLCPCB Part #
C5362899
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
3.3uH 3.7A 31.2mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS