HX CY54-220UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CY54-220UH
JLCPCB Part #
C5362909
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.45Ω 220uH 340mA Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS