HX CY43-4.7UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CY43-4.7UH
JLCPCB Part #
C5362888
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.6A 4.7uH 76mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS