HX CY43-22UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CY43-22UH
JLCPCB Part #
C5362891
Package
SMD,4.5x4mm
Description
22uH 270mΩ 600mA Unshielded Inductor ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS