HX CY105-33UH
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX CY105-33UH
JLCPCB Part #
C5362941
Package
SMD,10x9mm
Description
1.46A 33uH 92.3mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS