HX CY105-22UH
MFR.Part #
HX CY105-22UH
JLCPCB Part #
C5362940
Package
SMD,10x9mm
Description
1.93A 22uH 70.2mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS