LT103F3950A -L17
Extended
Manufacturer
exsense
MFR.Part #
LT103F3950A -L17
JLCPCB Part #
C2909575
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 3950K 90mW ±1% ±1% 插件,P=2mm NTC Thermistors ROHS